MojAndroid

Aktualizácia: Vianočná súťaž je ukončená, kontrolujeme správnosť hlasov. Víťaza vyhlásime do 6.1.2013.

Dnešný magický dátum 12.12.2012 presne o 12:12 hod spúšťame našu špeciálnu vianočnú súťaž. Po náraste v návštevnosti sme sa rozhodli oceniť našich verných čitateľov a Android fanúšikov. Pripravili sme si pre vás špeciálnu stránku MojAndroid.sk/vianoce, kde môžete písať svoje vianočné želania. Keďže sme Android web, predpokladáme, že máte vysnívaný nový telefón alebo tablet, ktorý by vás pod vianočným stromčekom veľmi potešil. Stačí nám napísať toto želanie a ostatné bude už len o šťastí. Jedného z vás vyžrebujeme a výhru od nás dostane pod stromček.

Ako prebieha súťaž?

1. Súťaž začína 12.12.2012 o 12:12 hodine a končí vtedy, keď sa minie 10,000 želaní. To znamená, že najrýchlejších 10-tisíc čitateľov má možnosť vybrať si jedno zariadenie – tablet alebo smartfón a napísať ho do vyhľadávača na stránke MojAndroid.sk/vianoce.

2. Pri písaní názvu telefónu alebo tabletu je potrebné vybrať presný model, vyhľadávanie automaticky dopĺňa názov zariadenia z databázy.

3. Po vybratí svojho darčeka stačí v druhom kroku uviesť Meno a priezviko a kontaktný email. Duplicitné emailové adresy kontrolujeme a budú automaticky vyradené zo súťaže.

 

4. V poslednom kroku vám príde potvrdzujúci email, ktorý vám oznámi účasť v súťaži. O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Twitter alebo Google+.

 

5. Želáme vám veľa šťastia, po dosiahnutí 10-tisíc vianočných želaní sa súťaž zastaví a do 6.1.2013 oznámime meno výhercu.

Poznámka k výhre: Redakcia MojAndroid.sk si vyhradzuje právo odovzdať cenu aj po novom roku pri zariadeniach, ktoré nie sú aktuálne na našom trhu dostupné, prípadne  ešte nie sú v predaji. Jedná sa napríklad o zariadenia Nexus 4, Nexus 10, Padfone 2 a prípadne ďalšie.

31.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+