MojAndroid

Vianoce sú tu a s nimi aj darčeky pod stromčekom. A keďže dnes je najštedrejší deň v roku, rozhodli sme sa, že aj my vás obdarujeme. V spolupráci so spoločnosťou ASUS sme si pre vás pripravili súťaž o nový smartfón ASUS ZenFone 5!

Ako sa zapojiť do súťaže?

Je to veľmi jednoduché – stačí, ak správne odpoviete na tri súťažné otázky vo formulári v tomto článku a správne vyplníte vaše kontaktné údaje. Ak nebudete hneď vedieť odpovedať, pomôže vám naša recenzia smartfónu ASUS ZenFone 5, kde nájdete odpovede na všetky tri otázky. A ak budete mať šťastie, tento telefón môžete aj vyhrať!

Súťaž o ASUS Zenfone 5 je uzavretá.

Súťaž spúšťame dnes, 24. decembra a potrvá do nedele, 30. decembra do polnoci. Každý sa do súťaže pritom môže zapojiť iba raz, a tak vám všetkým želáme veľa šťastia!

Ak sa vám nezobrazili súťažné otázky v článku, kliknite sem na formulár.

ASUS ZenFone 5: Elegantný a výkonný

ASUS ZenFone 5 je štýlový smartfón, ktorý svojím dizajnom a výbavou poteší aj náročných používateľov. Má pekný veľký displej s moderným výrezom a minimálnym rámikom okolo. Telo vytvorené zo skla a kovu je štýlové a zodpovedá náročným požiadavkám prémiových smartfónov. Vzadu nechýba duálny fotoaparát s optickou stabilizáciou ani šikovná čítačka odtlačkov prstov.

Vo vnútri nájdeme skvelý čip Snapdragon 636, ktorý je nielen výkonný, ale aj energeticky efektívny. Sekunduje mu RAM s kapacitou 4 GB a vnútorná pamäť s kapacitou 64 GB, ktorú môžete rozšíriť ešte aj pamäťovými kartami. Celkovo ide o vynikajúco spracované zariadenie so skvelou výbavou, ktoré teraz môžete vyhrať za odpovede na tri jednoduché otázky!

Podmienky súťaže o smartfón ASUS ZenFone 5

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou ASUS Computer Czech Republic s.r.o., o.z..
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť kontaktné údaje vo formulári v článku.
  • Súťaž začína 24. decembra a končí 30. decembra.
  • Hlavná cena je smartfón ASUS ZenFone 5.
  • Do súťaže sa môže zapojiť každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
  • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií portálu MojAndroid.sk.
24.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+