MojAndroid

Presne na Štedrý deň sme vám priniesli v spolupráci so spoločnosťou ASUS súťaž o smartfón ASUS ZenFone 5. Odpoveďami na tri jednoduché otázky ste sa mohli zapojiť do súťaže a získať tak ďalší, dodatočný vianočný darček. Súťaž je už na konci a my poznáme meno šťastného výhercu!

Otázky a správne odpovede

Súťaž bola pritom veľmi jednoduchá – stačilo odpovedať na tri otázky týkajúce sa smartfónu ASUS ZenFone 5. Do súťaže sa pritom zapojilo 8 185 čitateľov, z ktorých až 7 560 odpovedalo správne na všetky tri otázky. Spomedzi tých sme vyžrebovali výhercu nového smartfónu ASUS ZenFone 5, ktorým sa stáva Matúš Paulík! K výhre mu srdečne blahoželáme a v dohľadnej dobe ho budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy, ktorú uviedol pri odpovedaní na otázky. Tie si spolu so správnymi odpoveďami môžete pozrieť nižšie:

1. Aký veľký displej má ASUS ZenFone 5?
a) 6,0″
b) 6,1″
c) 6,2″

2. Aké rozlíšenie má dvojica fotoaparátov na zadnej strane?
a) 10+5MP
b) 12+8MP
c) 8+8MP

3. Akú kapacitu batérie má ASUS ZenFone 5?
a) 3000 mAh
b) 3333 mAh
c) 3300 mAh

Všetkým zapojeným ďakujeme a výhercovi blahoželáme k výhre! Ak ste tentokrát v súťaži neuspeli, nemusíte zúfať. Ešte stále totiž na našom webe prebiehajú ďalšie atraktívne súťaže. V ankete 4ka Android Code 2018 hráte o nový smartfón a v ankete NAY Android Roka 2018 dokonca o ceny v hodnote vyše 3 000 EUR! Obe ankety sa však už chýlia ku koncu, a tak by ste so zapojením nemali otáľať! Ak ste tak už urobili, možno vás zaujme súťaž o špičkový smartfón Huawei Mate 20 Pro, ktorý môže byť váš za jedinú fotku zhotovenú smartfónom!

9.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+