MojAndroid

Po Telekome predstavil svoju vianočnú ponuku pre rok 2018 aj Orange. Zákazníci sa môžu tešiť na novinky v programoch Love, zaujímavé dátové balíky, na ktoré ide operátor trochu inak a rovnako aj na nové zariadenia, nielen mobilné telefóny.

„Vianoce sú pre rodinu jedným z najdôležitejších a najočakávanejších období v roku. Našim zákazníkom chceme do ich domácností priniesť ešte viac pohody a spoločne strávených zážitkov, a to nielen počas sviatkov. Preto v rámci vianočnej ponuky ešte viac vylepšujeme to, čo našich zákazníkov spája a čo majú najradšej. Dali sme si záležať, aby naše Vianoce boli skutočne bohaté a každý člen rodiny si prišiel na svoje, nech sú jeho záujmy akékoľvek,“ vysvetľuje Zuzana Nemečková, riaditeľka obchodného úseku spoločnosti Orange Slovensko.

Nonstop dáta na zábavu a komunikáciu

Začneme hneď jednou z najzaujímavejších noviniek. V dnešnej dobe vyžadujú zákazníci čoraz viac mobilných dát v rámci paušálu. Orange na to ide trochu inak a predstavil veľmi zaujímavú ponuku, ktorá sa týka práve dát. K dispozícii budú 4 dátové balíky s názvami Čet, Sociálne siete, Hudba a Video. V rámci týchto balíkov môžu zákazníci využívať dáta neobmedzene. Ku každému sú viazané aplikácie, ktoré bude možné využívať.

  • Čet – za 2 € mesačne získa zákazník neobmedzené dáta na chatovanie v aplikáciách WhatsApp, Telegram, Facebook Messenger, a Skype
  • Sociálne siete – cena tohto balíka sú 4 € mesačne a k dispozícii budú aplikácie Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Snapchat a Badoo
  • Hudba – za 6 € mesačne získa zákazník neobmedzené dáta na streamovanie hudby pomocou aplikácií Spotify, Deezer, Apple Music, Google Play Music a Tidal
  • Video – balík bude k dispozícii za 10 € mesačne v rámci neobmedzeného streamovania v aplikáciách Orange TV, Netflix, HBO GO a YouTube

Zákazníci si môžu zakúpiť aj viac týchto programov. Výsledná suma je potom súčtom cien za jednotlivé programy. Pokiaľ si vyberiete dva, dostanete zľavu 1 €, pri výbere troch máte dvojeurovú zľavu a v prípade výberu všetkých balíčkov získavate zľavu 3 €. To znamená, že kompletne vás to vyjde 19 €. Nonstop dátové balíky sú doplnkovou dátovou službou k hlasovým paušálom a mobilnému internetu, vďaka ktorej sa im dáta pri používaní podporovaných mobilných aplikácii nebudú prečerpávať zo svojho predplateného objemu dát.

Navzájom zadarmo s 2 GB extra dát na celý rok

Služba Navzájom zadarmo patrí dlhodobo medzi najobľúbenejšie služby Orangeu. Operátor k službe pridáva extra 2 GB dát pre každého člena skupiny navyše, a to na každý mesiac. Zakladateľ skupiny môže tieto extra dáta využívať po dobu 12 mesiacov, ostatní členovia polovicu, 6 mesiacov. Aktivácia benefitu je veľmi jednoduchá, stačí poslať SMS na 969 s textom 2GB.

Ešte viac televízie

Všetci noví zákazníci televízie dostanú balík Orange Šport na dva roky úplne zadarmo. Ponuka platí pre každého nového zákazníka, ktorý si zakúpi optickú alebo satelitnú televíziu s programom Home Optimal alebo Home Premium alebo si tieto služby skombinuje aj s pevným internetom a hlasovým paušálom v rámci balíka Love. Televíziu na optike budú môcť noví zákazníci využívať až 6 mesiacov zdarma v prípade objednávky cez internet alebo 5 mesiacov zdarma, ak si službu objednajú osobne na predajni.

To, že Orange vlastní práva na vysielanie futbalovej Ligy majstrov už vieme. Vieme aj to, že zákazníci si môžu zakúpiť prístup k Orange Sport na jeden deň za 2 €, prípadne na mesiac za 4 €. Novinkou je, že teraz si zákazníci budú môcť zakúpiť balík, ktorý bude platný celých 8 mesiacov až do 30. júna 2019 len za 19 €. K dispozícii budú karty, ktoré bude možné zakúpiť len na predajných miestach Orangeu. Ponuka je limitovaná počtom 5000 kusov.

Novinky v balíkoch Love

Každý, kto sa rozhodne pre ktorýkoľvek balík služieb Love, môže aj naďalej získať  zľavu 25 % na tri ďalšie Go paušály pre svojich blízkych. Novinkou v ponuke je bonus v podobe stanice Orange Sport na 24 mesiacov zadarmo pri balíkoch Love 40 €, Love 50 € a Love 60 €, ktorý získajú automaticky. Zákazníci môžu taktiež získať dotáciu na zariadenia až do výšky 240 eur a k tomu aj balík HBO na 3 mesiace ako darček. Pri najnižšom balíku Love 30 € okrem dotácie na zariadenia do výšky 80 eur, dostanú zákazníci Orange Sport a HBO na 3 mesiace ako darček. Ak však zariadenie nepotrebujete, pri zakúpení balíkov Love 30 € a Love 40 € si môžete vybrať balík Orange Sport alebo HBO na 24 mesiacov ako darček. Zákazníci s balíkom Love 40 € a vyšším si môžu namiesto Orange Sport či HBO vybrať 2 ľubovoľné tematické balíky, ktoré budú môcť taktiež využívať až 24 mesiacov bezplatne. Zároveň pre nových zákazníkov na optike platí, že pri balíkoch Love 40 € a vyšších získajú televíziu a internet bez mesačného poplatku až na 6 mesiacov.

Odmena za vernosť s balíkmi Love

Zákazníci, ktorí využívajú balíky Love 50 € a Love 60 € sa môžu tešiť na tri zaujímavé benefity. Prvým z nich je možnosť vybrať si nový telefón o 6 mesiacov skôr pre každého člena rodiny, to znamená po 18 mesiacoch a nie štandardne až po 24 mesiacoch. O svoje dáta sa môžu podeliť s tromi blízkymi v rodine a pri dobití Prima karty z paušálu sa im kredit automaticky zdvojnásobí. To znamená, že keď si dobijete kredit o sumu 10 €, získate až 20 €. Vernostné benefity k balíkom Love platia len pre zákazníkov, ktorí sú s operátorom minimálne dva roky.

Odmena pre fanúšikov predplatených kariet

Každý zákazník, ktorý sa teraz rozhodne pre predplatenú kartu Šikovná Prima, ponuku Prima Kids alebo získa Primu spoločne s ponukou Orange TV cez satelit, sa môže potešiť darčeku, ktorým je polovica kreditu navyše pri jeho navýšení počas nasledujúcich 3 mesiacov. FunFónisti s akýmkoľvek Smart balíkom budú odmenení gigabajtom dát na 30 dní, ktorý bude automaticky bezplatne aktivovaný každému novému a existujúcemu FunFónistovi. Benefit je možné využiť až 12-krát, to znamená, že takto môžu získať až 12 GB dát.

Nové zaujímavé zariadenia v ponuke

Zákazníci si počas týchto Vianoc môžu k paušálom okrem mobilných telefónov vybrať aj iné zaujímavé zariadenia. K mobilom a tabletom pribudla veľmi obľúbená elektrická kolobežka od Xiaomi, ktorá má udávaný dojazd až 30 kilometrov, zákazníci sa môžu tešiť aj na smart vysávač, smart kameru či smart TV. Okrem týchto noviniek je stále k dispozícii široká ponuka smart hodiniek, notebookov či herných konzol. Dočkajú sa aj “ajfónisti”, keďže v ponuke pribudne aj úplná novinka, iPhone XR v 4 farebných vyhotoveniach.

Orange Go sa mení na Môj Orange

Vylepšená aplikácia s názvom Môj Orange nahradí existujúcu Orange Go. Pomocou tejto aplikácie si budú môcť zákazníci od 26. októbra spravovať svoje služby a sledovať spotrebu. Aplikácia bude prehľadnejšia a jednoduchšia, ponúkne lepší používateľský zážitok a bude nasledovať aktuálne trendy v mobilných aplikáciách.

Verzia: 4.3.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.3.8
Aktuálna cena: Zdarma

Bonusy pre nových a existujúcich zákazníkov

Každý zákazník, ktorý sa o svoju dobrú skúsenosť s Orangeom podelí so svojim blízkym a ten sa na jeho odporučenie rozhodne využiť ponuku Orangeu, bude odmenený. Svojim súčasným aj budúcim zákazníkom poskytne Orange bonus v podobe dát navyše alebo finančný bonus. Súčasný zákazník môže na základe odporúčania získať zľavu 150 € z mesačného poplatku alebo až 40 GB dát. Rovnaké výhody získajú aj noví zákazníci, ktorí si prenesú nové číslo do Orangeu. Uvedené bonusy budú rozrátané na 20 mesiacov a o čiastku, ktorá vyjde na mesiac bude zákazník platiť menej. Výška konkrétneho bonusu – či už dátového alebo finančného závisí od hodnoty paušálu, ktorý si zvolí nový zákazník.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Orange spustil nový kanál Orange Šport, pozriete si ho cez satelit aj internet
Náš tip
Orange prináša nové Go paušály s väčšou porciou dát. Nekonečné volania/SMS sú za 20 EUR
Náš tip
Orange: Najpredávanejšie Android smartfóny za september 2018
24.10.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+