MojAndroid

ESET znižuje počas Vianoc cenu svojho prémiového androidového riešenia určeného pre smartfóny a tablety s názvom ESET Mobile Security. Počas iniciatívy #BezpecneVianoce si budú môcť používatelia zakúpiť toto riešenie na Google Play s 50-percentnou zľavou. Znížená cena je platná od 18. decembra do 31. decembra 2014.

“Každý rok dostávajú ľudia pod stromček nové smartfóny alebo tablety a začínajú s nimi zaznamenávať svoju digitálnu históriu,” hovorí Branislav Orlík, produktový manažér mobilnej bezpečnosti zo spoločnosti ESET. “V ESETe si myslíme, že rovnako ako v prípade nového počítača, do ktorého ako jeden z prvých programov inštalujete bezpečnostný softvér, by mal byť podobne chránený aj mobilný telefón, ktorý je stale častejšie cieľom kyberkriminálnikov,” dodáva Orlík.

Aplikácia ESET Mobile Security poskytuje čistý a jednoducho použiteľný dizajn a celý rad bezplatných a prémiových vlastností vrátane cloudového skenovania v reálnom čase, Anti-Phishingu, proaktívneho Anti-Theftu a integráciu s portálom my.eset.com.

Počas limitovaného obdobia pri príležitosti iniciatívy #BezpecneVianoce, je prémiová licencia ESET Mobile Security na Google Play k dispozícii za polovičnú cenu. Kúpu je nutné vykonať priamo cez aplikáciu. Licenciu si môžete navyše aktivovať až na piatich Android zariadeniach, ktoré sú prepojené s tým istým Google účtom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

19.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+