MojAndroid

Obľúbená aplikácia, vďaka ktorej môžete jednoducho, rýchlo a bezpečne posielať peniaze z osobných účtov na mobilné číslo, tieto Vianoce prináša skvelú súťaž pre všetkých spokojných používateľov alebo nových fanúšikov. Ak za svoje nákupy vraciate peniaze kolegom či známym cez Viamo, môžete za to od 28. 11. 2013 do 24. 12. 2013 získať odmenu. A to nie hocijakú. Hrá sa o iPad Air! Navyše môžete každý deň vyhrať až 2x 50 €.

Viamoce-pr_obrazok_550x366

 

Vyhrať je jednoduché. Stačí mať v telefóne aktivovanú aplikáciu Viamo a používať ju. Za každého človeka, ktorému cez Viamo pošlete peniaze a ten sa pri ich prijatí zaregistruje, máte väčšiu šancu na výhru. Ten, kto získa najviac nových používateľov Viama, vyhráva. Výherca dostane ako odmenu skvelý tablet iPad Air. Okrem toho sa každý deň hrá o 2x 50 €. Ak cez Viamo pošlete peniaze známemu či kolegovi, pričom suma môže byť len pár centov, a ten ich prijme, môžete obaja vyhrať po 50 €.

Ešte ste sa s aplikáciou Viamo nestretli a radi by ste dostali jeden z viamočných darčekov? Viamo je tu pre vás zadarmo a aktivácia tejto služby vám zaberie len pár minút. Posielať peniaze môžete, ak máte účet v Tatra banke alebo VÚB banke, prijímať peniaze však môžete s ktoroukoľvek bankou.

Tak neváhajte a užite si aj vy Veselé Viamoce.

www.viamo.sk/viamoce/

2.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Nie je možné pridávať komentáre.

+