MojAndroid

Vertu je odjakživa značkou, ktorá je určená len pre majetnejších. Smartfóny z dielne tejto spoločnosti vždy ponúkali luxusné spracovanie, no nie vždy boli ich prednosťou aj parametre a výkon, ktorý ponúkali za cenu s aspoň 4 ciframi. To však nie je prípad novinky s názvom Vertu New Signature Touch, ktorá nadväzuje na minuloročný model a prináša vylepšené parametre aj vzhľad.

vertu_signature-touch-2

V parametroch tohto modelu nájdete zmienku o procesore Snapdragon 810, 4 GB RAM či 64 GB vnútornom úložisku, ktoré môžete doplniť aj o kapacitu pamäťových kariet. Okrem toho sa pripravte aj na 5,2″ Full HD displej, 21 Mpix hlavný fotoaparát a 2,1 Mpix prednú kameru. Prípadných záujemcov určite zaujme aj 3160 mAh batéria či podpora pre bezdrôtové nabíjanie Qi. Cez kábel zas smartfón nabijete rýchlejšie vďaka podpore pre technológiu Quick Charge 2.0. Telo smartfónu je vyrobené z titanu a kože, ktoré budú dostupné až vo 8 verziách s rôznymi farbami a vzormi.

vertu_signature-touch-1

Vertu je výnimočné nielen vzhľadom, ale aj konštrukčným spracovaním. Jeho špecifikom je napríklad miesto pre nanoSIM a microSD karty, ktoré sa nachádza za špeciálnymi “dvierkami”, na ktorých sa nachádza podpis človeka, ktorý pre vás ručne zariadenie poskladal. Vo výbave zariadenia sa nachádza aj niekoľko prémiových aplikácií, vďaka ktorým získate prístup k luxusnému ubytovaniu, cestovaniu, reštauráciám či udalostiam, ktoré sú dostupné iba pre majiteľov Vertu. Nezabudlo sa ani na bezpečnosť, a tak sa v tomto zariadení môžete spoľahnúť na pokročilé šifrovanie, či možnosť ovládať zariadenie na diaľku pri strate alebo krádeži. Tak sa priznajte, kto kvôli nemu rozbije prasiatko? Či skôr poriadne prasa?!

Zdroj: AndroidAuthority

24.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+