MojAndroid

Veľká noc patrí medzi najväčšie sviatky v roku, keď sa presúvame za našimi najbližšími, aby sme si mohli oddýchnuť a stráviť niekoľko dní v blízkosti rodiny a priateľov. Je ale pravdepodobné, že počas predĺženého víkendu nenavštívite všetkých vašich blízkych a priateľov. Pre vás tu máme nachystané veľkonočné SMS priania, ktorými potešíte alebo pobavíte vašich najbližších.

Najlepšie veľkonočné SMS priania

Skáče zajko maličký, stratil všetky mašličky. Veď už šibe od nedele, nemá jedno vajce celé. Ožratý je ako sviňa, šibať triezvy, to je drina.

Tým, čo nosia sukničky, veľa čerstvej vodičky. Tým, čo nosia nohavice, veľa dobrej slivovice.

Malý zajko v tráve čupí, sleduje jak jar sa budí, všetko živé raduje sa, na Veľkú noc hotuje sa. Privítajme sviatky jari, nech sa všetkým dobre darí.

Ty si šibal, zajačik, kde si schoval korbáčik? Zdá sa, že ho milý zajko, vymenil za pekné vajko. Spokojné prežitie veľkonočných sviatkov praje…

Prijmi náš pozdrav krátky na veľkonočné sviatky. V zdraví ich dobrom preži, veselý, šťastný, svieži!

Malý zajko ráno vstal, veselo sa usmieval. Slniečko ho hladkalo, bolo mu moc veselo. Práce má dnes moc a moc, prajem krásnu Veľkú noc.

Už sa blíži, už sa blíži, Veľkonočný pondelok, už sa vajcia obliekajú do farebných košieľok. Ej, krúťte sa, kolovrátky, ej, krúťte sa, praslice! Už sa vajcia obliekajú, by z nich boli kraslice.

K radu ďalších vinšovníkov aj ja podľa dobrých zvykov pripojiť chcem – keď nie inšie – aspoň svoje skromné vinše: Pekné sviatky, dobrú zhodu, ženám čerstvú, sviežu vodu, mužom tiež nech sladko je, nech si prídu na svoje.

Už sa blížia sviatky jari, tešia sa veľkí, malí. Dievky zas len báť sa budú, svoje šaty sušiť budú. Takáto je Veľká noc, tá ma svoju čarovnú moc.

Vajcia sú natvrdo,dievky tie sa tešia, môžu byť od rána už úplne bez šiat. Veď budú dnes úplne mokré, určite sa ujde aj nejednej svokre.

Veľa vône koláčikov, pritom mnoho korbáčikov, čistú vodu zo studničky, dobré vínko do skleničky.

To vajíčko maľované, kvietočkami cifrované, to vajíčko posielam, koho v srdci nosievam. Pekné veľkonočné sviatky praje…

Želáme vám veľa smiechu, na Veľkú noc len potechu. V pondelok veľký zhon a ženám kúpačov plný dom. Veľa vody z potoka, budú svieže do roka.

Pekný bozk na líčko, netvár sa tak hrdo, do vrecka vajíčko, najradšej na tvrdo. Môže byť červené, žlté či modré, len si ty poriadnu halúzku odrež. Ak má byť Veľká noc naozaj štedrá, namiesto striekačiek musia byť vedrá.

Halúzkou po zadku, pálenku odzátkuj, starosti za chrbát, nič večne netrvá. Halúzkou po zadku, voňavku do vlasov, nože sa ponúkni farebným koláčom.

Na Veľkú noc veľa vody, vôbec ti to neuškodí, aj na teba čaká nepríjemná mláka. Na Veľkú noc veľa vody, vôbec ti to neuškodí, zospodu, aj zvrchu, čakaj chladnú sprchu.

Sviatočné SMS priania od vás

Poznáte aj vy nejaké veľkonočné SMS priania? Ak áno, neváhajte sa s nimi podeliť v komentároch pod týmto článkom. My z redakcie vám želáme pokojné prežitie sviatkov a čo najviac oddychu a rodinnej podoby :-)

+