MojAndroid

Budúci týždeň by mala vyjsť ďalšia aktualizácia pre hru Angry Birds Seasons, tentokrát s veľkonočnou tematikou. Spoločnosť Rovio vyzerá byť odhodlaná udržať si veľký záujem ľudí, ktorí hrajú ich jednoduchú, ale zábavnú hru.

Veľkonočná aktualizácia prinesie 15 nových úrovní, v ktorých nájdete zlé zelené prasiatka s ružovými zajačími ušami, a k tomu veľa vajíčok a sladkostí, za ktoré dostanete extra body.

Časté aktualizácie sa pomaly stávajú charakteristickými pre svet hier pre mobily. Trh rastie závratnou rýchlosťou, lebo veľa vývojárov sa snaží upútať používateľov smartfónov jednoduchými, ale zároveň návykovými hrami ako práve Angry Brids. Myslím si, že Rovio sú v tomto smere dosť úspešní a darí sa im udržať si záujem vďaka častým aktualizáciám a vylepšeniam.

Tu je zopár obrázkov z novej verzie, ktoré sa už objavili na internete:

Táto aktualizácia je, podobne ako všetky predošlé, pre majiteľov Android telefónov zadarmo. Hru si môžete aktualizovať cez aplikáciu Android Market, a ak ju ešte nemáte, tak si ju stiahnite použitím nasledujúceho QR kódu alebo odkazov pod ním.

Android Market | AppBrain

Zdroj: MobilMedia

17.4.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+