MojAndroid

Aplikácia Velis Auto Brightness poskytuje pokročilé nastavenia spejúce k tomu, aby ste optimalizovali maximálnym spôsobom jas displeja vášho Android zariadenia. Je to aplikácia, ktorá v nastaveniach ponúka množstvo možností, ako si prispôsobiť jas tak, aby ste mali čo najviac optimalizovanú spotrebu energie vašej batérie v smartfóne.

Velis Auto Brightness poskytuje možnosti sledovania jasu obrazovky pomocou grafu a ponúka niekoľko aktívnych prvkov na sledovanie optimalizácie nastavení. Pomocou aplikácie môžete vypnúť alebo zapnúť niektoré ovládacie prvky jasu zariadenia, môžete znížiť jas obrazovky počas nabíjania,.

Vytvoriť si môžete niekoľko predvolených profilov, medzi ktorými môžete prepínať jednoduchou voľbou profilu zadaním z obrazovky. Upraviť môžete aj citlivosť svetelného senzora.

Autor aplikácie upozorňuje, že je zatiaľ vo vývoji a na niektorých zariadeniach môže spôsobovať nedokonalé fungovanie. Taktiež je v konečnom dôsledku dôležité upozorniť, že použitie aplikácie je na vlastné riziko, keďže môže dôjsť k poškodeniu displeja nesprávnou funkciou aplikácie, alebo v dôsledku nevhodných nastavení.

Aplikácia Velis Auto Brightness je dostupná v Google Play Store a je pre všetkých zadarmo.

Verzia: 4.65.234
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.65.234
Aktuálna cena: Zdarma

20.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+