MojAndroid

Fanúšikovia hry Vector majú dôvod na radosť. V obchode Play sa totiž objavilo pokračovanie úspešnej arkády s názvom Vector 2, pričom novinka stavia na základoch svojho predchodcu a ponúka užitočné a vkusné vylepšenia a novinky.

Základom je dynamické a napínavé ovládanie a herný princíp, kde sa pohybujete po hernom svete a vyhýbate sa prekážkam efektnými parkourovými prvkami. Zachovaná ostala aj grafika postavy, ktorá je v skutočnosti iba tmavým tieňom, čo hre ešte viac pridáva na dramatickosti. Zaujímavým prvkom je aj to, že herné prostredie je dynamicky vytvárané v priebehu hry, vďaka čomu je dosiahnutá originalita každého kola. Nezmenila sa ani náročnosť hry, ktorá je stále veľmi vysoká a kým si osvojíte prvky ovládania, je veľmi pravdepodobné, že budete veľmi často zomierať a nepodarí sa vám hneď dostať sa veľmi ďaleko.

Hru stále ovládate jednoduchými gestami a nechýbajú ani rôzne vylepšenia a bonusy, vďaka ktorým môžete zvýšiť svoju odolnosť. Postupom času, keď si zvyknete na ovládanie a získate prvé vylepšenia, bude hranie o čosi jednoduchšie a oveľa zábavnejšie. Hra je v obchode Play dostupná zadarmo, no ak sa vám nebude chcieť čakať na bonusy a vylepšenia, môžete využiť mikrotransakcie.

Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

18.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+