MojAndroid

Z útrob prastarých hrobiek sa vynára krvilačná armáda upírov, ktorá ohrozuje svet smrteľníkov. Pred hrozbou nemŕtvej hordy nás môže zachrániť iba šantivá loptička, ktorá však potrebuje tvoju pomoc! Staň sa najmocnejším lovcom upírov, akého kedy svet poznal a prebojuj sa krajinou Transylvánie! Tak znie popis novej slovenskej hry VampRage v obchode Play a sami by sme vás na jej stiahnutie a vyskúšanie nedokázali lepšie motivovať.

Vašim cieľom v tejto hre je zabiť upírov, ktorý sa pomaly vynárajú na obrazovke, pomocou loptičky, ktorú si vymieňate medzi platformami po bokoch displeja. Spočiatku si na toto ovládanie budete musieť zvyknúť, no jeho netradičnosť pridáva na náročnosti hre, ktorá vás núti neustále zlepšovať sa. Jednoduchá grafika a prehľadné menu sú len bonusom k inak zaujímavo spracovanému titulu.

Náš tip
Najnovšie slovenské aplikácie a hry pre Android (06/2016)

Ako nám samotní autori hry povedali, hra VampRage je ešte stále vo vývoji a postupne sa bude ešte množstvo vecí meniť a vylepšovať. Už teraz vás ale tento titul dokáže zabaviť. Jednoduchá arkádovka motivuje hráčov, aby nazbierali čo najviac bodov a porovnávali sa medzi sebou, kto je lepší. Hra je dostupná na stiahnutie bezplatne, no obsahuje reklamy, ktoré si môžete za niečo viac ako 1 euro z hry odstrániť. Ak vás hra zaujala, stiahnite si ju pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.4
Aktuálna cena: Zdarma
23.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+