MojAndroid

O virtuálnu realitu sa zaujíma čoraz viac spoločností a rozšírená začína byť aj medzi obyčajnými používateľmi. Vďaka spoločnostiam, ako Oculus, Samsung, či Google, si ich aj pre neustále klesajúce ceny môže vyskúšať skutočne každý. Najnovšie sa do súperenia na poli virtuálnej reality má zapojiť aj známa herná spoločnosť Valve, ktorá pracuje na svojom vlastnom headsete SteamVR.

Steam ponúka najlepšie hry a používateľmi generovaný obsah. Na GDC 2015 (Game Developer Conference), budeme rozdávať demo prepracovaného herného ovládača Steam Controller, ako aj nové zariadenia do obývačky a predtým neoznámený hardvérový systém SteamVR.

Valve bude aj počas konferencie zháňať záujemcov o tvorbu obsahu pre jeho novú platformu a priamo na podujatí chce novinku ukázať aj developerom. Samozrejme, presné informácie zatiaľ nie sú k dispozícii, dozvieme sa ich však už počas konferencie GDC 2015, ktorá sa koná od 2-6. marca.

Zdroj: gizmodo

24.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+