MojAndroid

Ešte v období predstavenia konkurenčného iPhone 6 sme mohli v reklamách vidieť skvelú mobilnú hru Vainglory, ktorá bola však doposiaľ dostupná len pre platformu iOS. Ide o zrejme najlepšiu hru z dnes populárnej kategórie MOBA a už 2. júla si ju budete môcť stiahnuť aj z obchodu Google Play.

Vainglory je principiálne hra veľmi podobná titulom Dota či League of Legends. Bojujete ako jeden z hrdinov v 3-člennom tíme a vašou úlohou je zničiť krištáľ v základni nepriateľa. Na boje využívate samozrejme rôzne schopnosti a vymoženosti, ktoré sú pre každého hrdinu príznačné. Vainglory prináša do smartfónov a tabletov vynikajúcu grafiku, či prepracované ovládanie vďaka dotykovým gestám.

Hra bude dostupná v Google Play od 2. júla, no už teraz sa môžete predčasne zaregistrovať na tejto stránke, vďaka čomu dostanete zadarmo hrdinu menom Taka.

AKTUALIZÁCIA

Android verzia hry Vainglory sa dostala do obchodu Google Play predčasne a je voľne dostupná na stiahnutie. Hra je ponúkaná zadarmo, no je plná vnútroherných nákupov podobne, ako aj iné tituly zo žánru MOBA. Vainglory si môžete stiahnuť napríklad prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

 

Verzia: 3.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidauthority

30.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+