MojAndroid

Mobilný operátor O2 predstavil pre svojich zákazníkov novú službu, vďaka ktorej získajú ešte výhodnejšie ceny pri kúpe nového telefónu. Stačí, ak si na predajňu prinesú svoj starý telefón, ktorý  O2 od zákazníka prevezme a poskytne mu zvýhodnenie na nákup nového smartfónu.

„Práve dnes je čas na výmenu používaného telefónu za nový, za ešte lepšiu cenu. Zákazníci si tak s našou novou službou môžu výhodne zaobstarať nový smartfón, s ktorým si môžu užiť ešte viac zábavy,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Nový za starý
Bezplatná služba Nový za starý poskytuje zákazníkom možnosť odkúpenia používaného mobilného telefónu. Zákazník tak môže priniesť svoj použitý mobilný telefón, za ktorý dostane protihodnotu v podobe elektronického kupónu na nákup nového podľa jeho vlastného výberu. Samotná služba sa skladá z troch častí a to ohodnotenia ceny použitého mobilného telefónu, odkúpenia tohto telefónu a následného uplatnenia elektronického kupónu.

Elektronický kupón
Elektronický kupón je možné použiť na nákup mobilného telefónu nielen v hotovosti, ale aj na platbu priamo v predajni pri službe O2 Paušál a O2 Mobil. Poukážku je pritom možné uplatniť na ktorejkoľvek predajni. Jej platnosť je až 3 mesiace od dátumu odkúpenia mobilného telefónu. Najväčšou výhodou je jej kombinovateľnosť s ostatnými poskytovanými zľavami. Navyše, kupóny je možné kumulovať na nákup jedného alebo viacerých mobilných telefónov.

Zdroj: tlačová správa

13.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+