MojAndroid

Súčasná situácia asi nikoho neteší a chvíle doma sa snažíme vyplniť najrôznejšími aktivitami. S jednou netradičnou prichádza aj Samsung a to každý štvrtok večer. Ak teda nemáte vo štvrtok večer čo na práci, môžete sa pripojiť a byť V dobrej spoločnosti. Zároveň sa dozviete niečo nové a možno si odnesiete nejakú zaujímavú cenu.

Ak vás už nebaví sledovať televízny program, stavte na nový internetový projekt Samsungu a Sajfu s názvom „V dobrej spoločnosti“ – netradičný internetový kvíz so zameraním na jednu oblasť, ktorého hosťom je známa osobnosť. Prvý kvíz sa niesol v duchu filmov a hosťom bol herec Marek Fašiang. V priebehu ďalších 4 týždňov vás čakajú ďalší známi hostia a samozrejme Sajfa, s ktorými strávite zábavný večer, preveríte si svoje znalosti z rôznych oblastí a zároveň zabojujete o novinky od Samsungu.

V každom z kvízov odznie balík otázok, pomedzi ktoré Sajfa svojho hosťa vyspovedá. Tento týždeň môžete vyhrať ďalšie hodnotné ceny v kvíze s otázkami zameranými na oblasť popkultúry. Pre najšikovnejších z vás sú pripravené novinky: slúchadlá Galaxy Buds+, hodinky Galaxy Watch Active 2 a najnovší telefón Samsung Galaxy Note10+.

Súťažiť môžu všetci, ale len prví  najrýchlejšie zaregistrovaní môžu získať atraktívne prekvapenie, ktoré využijú už počas najbližšieho Samsung víkendu. Preto neváhajte a zaregistrujte sa hneď v nedeľu do ďalšieho kvízu na stránke www.vdobrejspolocnosti.sk.

V prípade, že sa chcete dostať k iným výhodným ponukám, sledujte akciu Samsung víkend. Tá prebieha aj počas mája, vždy od piatku do nedele. Aktuálnu ponuku nájdete na stránke Samsung víkend.

30.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+