MojAndroid

Tatra banka predstavila svoju oficiálnu aplikáciu pre Andoroid. Podmienka pre používanie aplikácia je aktivovaný Internet banking, karta a čítačka pre vygenerovanie bezpečnostného kľúča. Po prihlásení je možné vykonávať základné operácie nad vlastným účtom a kreditnými kartami. Bez prihlásenia je možné použiť zoznam pobočiek a bankomatov so zobrazením na mape alebo aktuálny kurzový lístok.

 

Tatra banka
Tatra banka, a.s.
Verzia 1.3.0 (20. 12. 2011)
Veľkosť 1 010 kB
2.1+

Zadarmo

 

******************** Android Market ********************

Aplikácia je určená pre klientov Tatra banky, ktorí využívaju smartphones a tablety s Androidom verziou 2.1 a vyššou. Pre jej používanie je potrebné mať aktivovanú službu Internet banking od Tatra banky a aktívny prístup k internetu cez WiFi, alebo dátové služby poskytované mobilným operátorom.

Na inicializáciu aplikácie je nutné mať nástroj Karta a čítačka. Na ďalšie používanie je potrebný už len zvolený bezpečnostný kód. Bezpečnostné nastavenia Internet bankingu a aplikácie pre Android sú nezávislé. Viac informácií nájdete v novinke na web stránkach Tatra banky.

 

Aplikácia Vám umožní prístup k Vašim účtom a kreditným kartám. Poskytuje základnú funkcionalitu Internet bankingu, a to prehľad účtov a kreditných kariet aj s detailmi, zoznam pohybov na účte alebo kreditnej karte, ako aj možnosť realizácie domáceho prevodného príkazu z dostupných účtov. Aplikácia poskytuje aj prístup k mape so zoznamom pobočiek a bankomatov, ako aj k aktuálnemu kurzovému lístku.

Zoznam dostupnej funkcionality:

1. Prehľad účtov

2. Zostatok na účte

3. Detail účtu

4. Pohyby na účte

5. Kreditné karty

6. Detail kreditnej karty

7. Pohyby na kreditnej karte

8. Úhrada dlžnej sumy za kreditnú kartu

9. Inboxové správy

10. Platba

11. Prehľad platieb čakajúcich na spracovanie

12. Zoznam pobočiek a bankomatov

13. Aktuálny kurzový lístok

Pri práci s aplikáciou Tatra banka je nutné pri prvom prihlásení vytvoriť Bezpečnostný kľúč, ktorým sú chránené všetky dáta ako aj prístup do samotnej aplikácie. Pri vytvorení Bezpečnostného kľúča je nutné zadať PID a heslo, ktoré využívate na prihlásenie do aplikácie Internet banking a kód z Karty a čítačky vygenerovaný funkciou Podpis. Následne pre využívanie aplikácie a všetkých jej funkcionalít postačuje zadanie Bezpečnostného kľúča pri jej spustení.

Čitateľský tip nám poslal Dušan.

Ak máte aj vy zaujímavé informácie, pošlite nám email na MojAndroidSK(zavináč)Gmail(bodka)com

21.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+