MojAndroid

Slováci dostávajú v súvislosti s príchodom ďalšej vlny pandémie COVID-19 sms správu, ktorá upozorňuje na sprísnenie opatrení v niektorých okresoch. Sprísnenie má prísť od budúceho pondelka. SMS zároveň pozýva všetkých na očkovanie.

“POZOR! Od pondelka sa sprísňujú opatrenia v niektorých okresoch. Prehľad nájdete na www.automat.gov.sk. Pozývame všetkých na očkovanie. CHRÁŇME SI ZDRAVIE.”

uvzsr sms
Foto: Redakcia

Pokiaľ sa v zložitých opatreniach neviete zorientovať, stránka automat.gov.sk vám v tom pomôže. Stačí v nej zadať názov okresu, v ktorom sa nachádzate a získate všetky potrebné informácie, ktoré sa týkajú tohto, ale aj nasledujúceho týždňa. Tento web je samozrejme prístupný aj zo smartfónu a je plne optimalizovaný. Viac informácií nájdete v článku Covid Automat: Rýchly a praktický prehľad aktuálnych opatrení pre každý okres.

Do pozornosti dávame aj návod ako získať COVID preukaz, nahrať ho do aplikácie GreenPass a zaregistrovať sa do systému eHranica.

Viac k téme COVID-19 v súvislosti s technológiami na MojAndroid.sk:

22.9.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+