MojAndroid

Ak ste si mysleli, že ovládanie zariadení stylusom je už na ústupe, Samsung vás možno presvedčí o opaku. Tabletofón Samsung Galaxy Note s veľkým 5,3 palcovým displejom sa teší veľkej popularite a to aj vďaka stylusu S-Pen. Dá sa povedať, že Samsung je v súčasnej dobe priekopníkom v tejto oblasti, aj keď so svojimi vlastnými zariadeniami ovládanými špeciálnym perom prišli tiež iné spoločnosti. Nezabudnime na HTC, ktoré predstavilo svoj prvý tablet Flyer a spoločnosť Lenovo s jej biznis tabletom ThinkPad.

MojAndroid.sk TIP

Nedávno na výstave MWC v Barcelone sme mohli vidieť ďalšie zariadenie od Samsungu, ktoré bude možné ovládať stulusom, tablet Galaxy Note 10.1. Ten však mnohých sklamal tým, že ponúka takmer identické parametre ako starý Galaxy Tab alebo novo predstavený Galaxy Tab 2. Tablet mal byť uvedený na trh už v blízkej dobe, no nakoniec sa jeho príchod podľa informácií, ktoré získal zahraničný portál PocketDroid, posunie až na mesiac jún. Dôvodom má byť nahradenie dvojjadrového procesoru novým štvorjadrovým čipom Exynos 4412. Takúto zmenu určite privítajú všetci potenciálni zákazníci, ktorí zvažujú kúpu tabletu ovládaného stylusom.

Presvedčí vás použitie nového procesoru, aby ste si tento tablet kúpili aj vy?

7.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+