MojAndroid

Vývojárska spoločnosť BitTorrent Inc. čitateľom portálu MôjAndroid.sk nie je úplne neznáma. V minulosti sme vám priniesli pohľad na ich aplikáciu BitTorrent Beta, ktorá podobne, ako uTorrent Beta, ponúka sťahovanie médií pomocou torrentov.

Aplikácia uTorrent Beta je úplnou novinkou v oblasti sťahovania torrentov pre zariadenia Android. Ak patríte k nadšencom sťahovania dát z internetu, určite by ste túto aplikáciu nemali vynechať zo svojej povinnej výbavy aplikáciami v Android zariadení.

uTorrent poskytuje veľmi jednoduchý spôsob, ako si stiahnuť dáta z internetu. Stačí si vyhľadať link na daný torrent a ten sa automaticky pridá do aplikácie. Potom stačí už len počkať a potrebné dáta sa automaticky stiahnu. Sťahovanie môžete ovládať jednoduchým spôsobom, keď ho môžete prerušiť, zastaviť alebo opätovne spustiť, v závislosti od vašich priorít.

Navyše aplikácia uTorrent Beta beží na pozadí, teda jej nemusíte venovať zvláštnu pozornosť a povedzme za jednu noc si môžete stiahnuť dáta, ktoré vás práve zaujímajú.

Nastavenia aplikácie je intuitívne a pokiaľ nechcete počas sťahovania mať vyťažené pripojenie na internet, stačí si navoliť obmedzenia downloadu, uploadu a obmedzenie portov. Prihlásiť sa môžete aj priamo k automatickému odberu torrentov, ktoré vás zaujímajú.

uTorrent poskytuje  aj rýchly prehľad dát, ktoré sú odporúčané priamo v aplikácii. Jednoduchým spôsobom sa tak dostanete k zaujímavej hudbe, alebo filmom, ktoré sú okamžite k dispozícii na stiahnutie.

Aplikácia uTorrent je ďalším zaujímavým počinom spoločnosti BitTorrent Inc., ktorá poskytuje nadšencom sťahovania dát z internetu pohodlné a jednoduché riešenie, ako získať svoje obľúbené dáta priamo do svojho Android zariadenia.

Aplikácia uTorrent Beta je teraz dostupná v Google Play Store a je pre všetkých používateľov zadarmo.

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia uTorrent

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

6.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+