MojAndroid

Google predstavuje novinku v podobe mobilnej aplikácie Uptime. Na svet prichádza prostredníctvom projektu Google Area 120, známou pre vytváranie nových startupov. Hlavnou funkciou aplikácie je zdieľanie YouTube videí či živých prenosov a lepšia interakcia medzi viacerými používateľmi. Pre zdieľanie dojmov z určitého videa tak už nemusíte spoločne sedieť v jednej miestnosti.

Náš tip
Google chce zabiť systém CAPTCHA. Ľudskosť bude overovať novým spôsobom

Aplikácia prináša pomerne jednoduchú a šikovne spracovanú myšlienku sociálnej siete pre zdieľanie videí. Na začiatok sa prihlásite pomocou vášho Google účtu. Potom spolu so svojimi priateľmi môžete sledovať videá na YouTube v reálnom čase a hodnotiť tiež videá zdieľané od ostatných používateľov. K dispozícii je tiež spôsob reakčných emoji smajlíkov na štýl Facebook Live videí alebo pridanie poznámok či komentárov na štýl SoundCloudu.

Náš tip
Google a Levi’s predstavili SMART bundu za 350$

V súčasnej dobe nie je dostupná žiadna webová verzia aplikácie Uptime. Mobilná aplikácia je dostupná zatiaľ len pre platformu iOS. Verzia pre Android zatiaľ oficiálne potvrdená nebola, no nápad a myšlienka aplikácie Uptime je rozhodne viac ako zaujímavá a očakávame, že sa táto komunitná aplikácia objaví v najbližších týždňoch aj v obchode Play.

Zdroj: androidcentral

15.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+