MojAndroid

Novinkou v oblasti launcherov na zmenu prostredia vášho Android smartfónu alebo tabletu je Next Launcher vo verzii 3.0, ktorý nám prináša vývojársky tím Go Dev Team. Tento launcher nám prináša zaujímavé spracovanie a prácu s úpravou prostredia.

 

Next Launcher je teraz v beta testovacej verzii dostupný pre verejné testovanie. Next Launcher je launcherom, aplikáciou, ktorá prináša pre používateľov množstvo 3D prvkov na obrazovku Android zariadenia. Vizuálne prvky v 3D spracovaní, efektné prechody a používateľsky prispôsobené zadávania – to všetko prináša jedinečný vizuálny zážitok z launchera Next.

 

 

Medzi základné vlastnosti Next Launcher 3.0 patria najmä operácie s ikonami, ktoré sa dajú rotovať, obnoviť. Vytvoriť si môžete vlastné obrazovky, ktoré sa vám dokonale prispôsobia. Pri rotácii jednotlivých obrazoviek si môžete vybrať vlastný 3D štýl zobrazovania. Pridávať môžete widgety, aplikácie aj ikony, ktoré vám zjednodušia prácu s aplikáciami. Zmeniť si môžete aj tapetu a tému, súčasťou Next Launchera sú vlastné motívy.

 

 

V najbližšom čase sľubujú vývojári z Go Dev Team aj 3D widgety, ktoré doplnia efektný zážitok z launchera Next.

 

Beta verzia Next Launcher 3.0 poskytuje len niekoľko základných funkcií, ktoré časom budú rozšírené v plnej verzii, ktorá bude dostupná čoskoro.

Zatiaľ si môžete stiahnuť beta testovaciu verziu, ktorú nájdete na TOMTO LINKU.

Zdroj, foto: XDA Dev, Go Launcher

22.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+