MojAndroid

V obchode Play sa nachádza množstvo aplikácií na úpravu fotografií, no len máloktorá ponúka toľko možností ako Cymera. Tento titul vo svete používa viac ako 200 miliónov ľudí, ktorí si ho nainštalovali najmä kvôli množstvu funkcií, ktoré ponúka. Však v tomto editore nájdete viac ako 130 filtrov a nespočetné množstvo ďalších možností pre úpravu vašej fotografie.

Náš tip
Google ponúka Nik Collection na úpravu fotografií v hodnote $149 úplne zadarmo

Základom aplikácie je okrem 130 filtrov na jednoduchú úpravu fotografie aj 7 rôznych módov fotenia, ktoré vám umožňujú zachytiť zábery akoby rybím okom, pod viacerými uhlami či iným, experimentálnym spôsobom. Priamo v aplikácii tiež môžete vytvárať rôzne koláže, aplikovať na fotografiu nálepky alebo rôzne popisky a celkovo zmeniť vzhľad fotografie na nepoznanie. Fantázii sa medze nekladú a hranice tejto aplikácie sú naozaj tak veľké, že sa na fotografii dokážete do sýtosti “vyblázniť”. Po poslednej veľkej aktualizácii sa zmenilo aj prostredie aplikácie a jej grafické spracovanie, ktoré teraz už spĺňa podmienky Material dizajnu. Ak vás tento titul zaujal, môžete si ho stiahnuť bezplatne.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
18.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+