MojAndroid

Multimediálny prehrávač RealPlayer, ktorý je známy aj z iných operačných systémov, nedávno prešiel obsiahlejšou aktualizáciou. Beta verzia tohto prehrávača sa teraz nachádza na Android Markete zadarmo vo verzii 0.0.0.60.

 

Nízke označenie verzie je len “optickým klamom”. Aplikácia, ktorá prehráva hudbu, video a zobrazuje fotky, prešla niekoľkými zmenami, ktoré znamenali skôr dobehnutie konkurencie než prínos niečoho nového. Medzi zmeny patrí napríklad vytváranie playlistov, hlasové vyhľadávanie a widget, ktorý umožňuje ovládanie prehrávača aj pri zamknutom displeji! Pribudla aj možnosť nastaviť skladbu ako tón vyzváňania či zdieľanie skladieb na sociálnych sieťach (FB, Flickr,…) alebo na YouTube. Aplikácia sa dá dokonca už aj premiestniť na SD kartu (App2SD).

Widget teraz obsahuje aj cover albumu, bolo pridané skrolovanie – rýchle posúvanie, automatické vytváranie záložiek pre video a bola vylepšená aj kompatibilita s ovládacími prvkami na slúchadlách, ako aj automatické vypnutie hudby či videa pri ich odpojení. Nová verzia RealPlayer-a teraz podporuje aj novšie verzie OS Android, vrátane Honeycomb-u. Podporu nájdu aj majitelia tabletov s väčším rozlíšením a “fajnšmekri”, pre ktorých boli odstránené malé grafické chyby.

Pre stiahnutie použi nasledujúce odkazy:

RealPlayer® Beta v0.0.0.60

Android Market

AppBrain

2,6 MB

App2SD

 

20.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+