MojAndroid

Tí, ktorí využívajú svoj smartfón či tablet s Androidom aj ako prenosnú kanceláriu už určite nainštalovali do svojho zariadenia aplikáciu z Android Marketu slúžiacu na správu dokumentov. Ak to bola práve aplikácia Quickoffice PRO alebo Quickoffice PRO HD, tak sa môžete tešiť, pretože práve tieto dve aplikácie prešli nedávno update-om, ktorý do nich prieniesol niekoľko nových funkcií. Tieto dve verzie Quickoffice aplikácie patria medzi najlepšie aplikácie na správu dokumentov, aké sa kedy objavili na Android Markete a dodnes sa tešia obrovskej obľube. PRO verzia bola aktualizovaná na verziu 5.0.161 a PRO HD verzia pre tablety získala aktualizáciu s číselným označením 5.0.308. Čo tento update priniesol?

Quickoffice ponúka v 5. verzii už aj podporu pre dokumenty vytvorené v Office 2010 na desktope. Čo sa týka podpory dokumentov, ešte nie je koniec – v novej verzii môžete otvoriť a ukladať dokumenty aj v Evernote, Catch a Egnyte. V dokumentoch môžete najnovšie vytvárať aj číslované či odrážkami delené zoznamy. Okrem novej podpory pre dokumenty bolo vylepšené aj prostredie aplikácie, ktoré by teraz malo byť prístupnejšie a s jednoduchším ovládaním. Pridaná bola aj možnosť editovania tabuliek (zlúčenie/delenie buniek, …). V novej verzii nájdete aj nové fonty a vylepšené zobrazovanie snímok v PowerPointe. Čo sa zdieľania týka, dokumenty môžete odteraz zdieľať na Facebook, Twitter, LinkedIn, SlideShare, Docstoc, Scribd a Yammer. Opravené boli aj chyby z predošlých verzií a iné malé nedostatky aplikácií.

Quickoffice PRO a PRO HD sú dostupné na Android Markete za cca 6 a 9 € a ak ste boli pozorní, tak ste možno využili šancu na Amazon.com, kde boli tieto aplikácie minulý týždeň dostupné na stiahnutie zadarmo.

Quickoffice Pro (Office & PDF)
Quickoffice
Verzia 5.0.161 (21. 11. 2011)
Veľkosť 9,0 MB
2.0+

150,77 Kč

Quickoffice Pro HD
Quickoffice
Verzia 5.0.308 (21. 11. 2011)
Veľkosť 9,3 MB
3.0+

226,25 Kč

Zdroj: AndroidPolice

25.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+