MojAndroid

UPC spustil novú službu mobilnej televízie, s ktorou majú zákazníci prístup k viac ako 60 programov online cez internet. To všetko pomocou webového rozhrania na adrese horizon.tv alebo nainštalovanej aplikácie v smartfóne či tablete. Vďaka Horizon Go nie ste limitovaní len na sledovanie obľúbených programov na TV prijímačoch a set-top boxoch, postačí vám vaše mobilné zariadenie. Službu je pritom možné používať kdekoľvek v dostupnosti mobilného internetu (3G/4G) alebo WiFi. S Horizon Go môžete digitálnu televíziu sledovať súbežne na 3 ďalších zariadeniach – napríklad na smartfóne, tablete alebo notebooku.

Cursor_and_Horizon_Go_-_Sledovat_Televizi

Súčasťou mobilných aplikácií je aj programový sprievodca, pomocou ktorého si vyberiete svoj obľúbený program, reláciu, či film alebo dokument. Služba je pritom pre zákazníkov UPC dostupná do konca júla bezplatne, pre užívateľov DTV Entry a DTV Basic bude následne účtovaná zľavnená mesačná cena 1€. Pre používateľov DTV Exclusive a DTV Basic, bude Horizon Go, ako súčasť ktoréhokoľvek balíka 3 služieb (Triple Play), dostupný zadarmo.

Verzia: 2.3.28
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.28
Aktuálna cena: Zdarma

 

12.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+