MojAndroid

Máte pocit, že vás už len tak hocičo neprekvapí? Nuž, stačí sa pozrieť na nasledujúci “vynález” a určite sa pousmejete, či pokrútite hlavou. Je tu totiž extra netradičná selfie palica UnReal. Má zautomatizované vysúvanie teleskopickej tyče a pozor – obsahuje ventilátor na rukoväti. Ventilátor, samozrejme, neslúži na osvieženie počas fotenia obľúbených selfie, ale na dosiahnutie efektu “profi rozviatych vlasov” na fotke. A ak to stále nestačí, v slabších svetelných podmienkach môžete využiť osvetlenie zo selfie tyče. Spoza smartfónu sa totiž vysunú svetlá, ktoré ožiaria vašu “svojku”.

Áno, tento vynález je naozaj neuveriteľný a čo je zaujímavejšie, na svete pôvodne existovali iba 2 kusy. Išlo totiž o marketingovú kampaň spoločnosti Thinkmodo (filmovo-marketingové štúdio), ktorá tým pôvodne chcela len odpromovať novú sériu seriálu UnReal, ktorú vysiela Lifetime. “Lifetime chcel niečo, čo odkomunikuje manipuláciu s osobnou mienkou,” hovorí Michael Krivicka, spoluzakladateľ Thinkmodo, ktorý režíroval videokampaň selfie palice. Jeho spoločnosť strávila 3 mesiace tvorbou zariadenia. Všetky súčasti selfie tyče sú namieru vyrobené, dokonca aj ventilátory pochádzajú z pôvodných skíc. A hoci si tvorcovia najskôr nedokázali predstaviť, kto by niečo takéto chcel – opak sa stal skutočnosťou, a tak sa táto zautomatizovaná selfie tyčka dostala do predaja.

Zdroj: mashable.com, alibaba.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+