MojAndroid

Už v blízkej minulosti kolovali informácie, ktoré hovorili o zariadeniach ako je Sony Ericsson s rozlíšením displeja 1280 x 720p HD a iných zariadení, teraz už existuje dôkaz.  V profilových súboroch User Agent, ktoré unikli teraz môžeme potvrdiť, že Arc HD (LT26i) bude poháňať Android 2.3 Gingerbread a bude mať 720p HD displej. Spolu s týmto profilovým súborom máme k dispozícii aj niekoľko ďalších.

V nasledujúcich prepojeniach si môžete zistiť ďalšie podrobnosti:

LT26i LT28at MT27i ST25i

Podľa týchto informácií, okrem už spomenutého rozlíšenia displeja, všetky zariadenia budú poháňané procesormi ARM Cortex A8 a Androidom 2.3 Gingerbread. Navyše, spoločnosť Sony sa zaviazala, že všetky súčasné i budúce telefóny budú aktualizované na Ice Cream Sandwich.

Ak sa pozrieme na detaily, Sony Ericsson má vyššie kódové označenie (LT28at), ako v poslednej dobe predstavený Arc HD (LT26i), takže je šanca, že by sme sa mohli dočkať ďalšej špičkovej vlajkovej lode spoločnosti Sony.

Nedávno došlo k odkúpeniu divízie Sony Ericsson spoločnosťou Sony a šepkalo sa o pár nových modeloch začiatkom roku 2012 vydaných spoločnosťou Sony, poháňaných Androidom 4.0, Ice Cream Sandwich. Navyše, teraz už sú dostupné profily jednotlivých modelov. Takže už teraz sa tešíme, keď ich budeme môcť predstaviť vám, čitateľom www.mojandroid.sk .

Zdroj: http://juggly.cn/ , http://www.pocketdroid.net/ , http://androidcommunity.com/ , LT26i LT28at MT27i ST25i

 

 

22.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+