MojAndroid

Ešte pred plánovanou udalosťou, ktorá sa uskutoční 4. septembra, sa na internete objavili uniknuté obrázky pripravovaného smartfónu Moto X+1. S verejnosťou ich zdieľal známy zdroj únikov a dohadov @evleaks, pričom zrejme ide o jednu z posledných uniknutých informácií, ktoré od neho uvidíme.

Tlačová konferencia Motoroly sa uskutoční v Chicagu iba deň pred oficiálnym začiatkom konferencie IFA v Berlíne. Práve tam bude zrejme možné si novú Motorolu vyskúšať. O pripravovanom smartfóne kolovalo na internete už dlhú dobu množstvo dohadov, čo iba svedčí o popularite značky. U nás, žiaľ, operátori nezaradili do svojej ponuky smartfóny tohto výrobcu, no ostáva nám iba dúfať, že sa to v budúcnosti zmení. Vlaňajšia vlajková loď spoločnosti Motorola Moto X navždy zmenila to, ako sa pozeráme na špecifikácie mobilných zariadení. Aj s priemerným hardvérom totiž dokázala poskytnúť užívateľský zážitok na najvyššej úrovni, čo oceňovali ľudia po celom svete. Moto X však mala nejaké nedostatky a očakáva sa, že práve Moto X+1 tieto chyby napraví a stane sa jedným z najlepších smartfónov roku.

moto-x-1-cover

Podľa nových obrázkov sa zdá, že Motorola ostala verná dizajnu svojich smartfónov a Moto X+1 si zachovala množstvo dizajnových prvkov z predošlého modelu. Zaujme najmä pomerne tenkým rámikom okolo displeja, ako aj prednými reproduktormi. Našťastie, na detailné informácie o novej Motorole nebudeme musieť dlho čakať, keďže smartfón by mal byť predstavený už o menej ako dva týždne.

Zdroj: @evleaks via Android Central

22.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+