MojAndroid

Ak si chcete vytvoriť naozaj niečo vlastné, čo bude robiť váš smartfón zaručene odlišný od všetkých vašich priateľov a známych., skúste to s aplikáciou Custom Clock Widget. S aplikáciou Custom Clock Widget si môžete vytvoriť vlastný widget hodín s mnohými prídavnými funkciami.

Vytvorením vlastného dizajnu si môžete vyplniť chvíľku vlastného času, no výsledok vás zaručene poteší. Aplikácia poskytuje flexibilnú tvorbu a každý fanúšik sa určite poteší, keď si vytvorí widget hodín, kde nebude chýbať indikátor batérie, dátum, čas a podobné, zaručené vychytávky, ktoré nesmú chýbať na žiadnom pokročilom widgete ukazovateľa času.

Ako na to, a aké funkcie má aplikácia Custom Clock Widget, vám môže naznačiť aj nasledujúce video, ktoré vám pri tvorbe môže byť inšpiráciou:

Zdroj, foto: Google Play Store

Ultimate custom clock (UCCW)
VasuDev
Verzia 1.2.0 (4. 4. 2012)
Veľkosť 1,4 MB
2.1+

Zadarmo

11.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+