MojAndroid

Lingibli je zaujímavý slovenský projekt na výučbu cudzých jazykov. Naučiť sa nový jazyk môže byť efektívne a zábavné zároveň. Recenziu na aplikáciu Ligibli sme vám priniesli v tomto článku MôjAndroid.sk TIP: Lingibli – nádejný slovenský projekt na výučbu jazykov! (pridané všetky cudzie jazyky). Tento mesiac sa budeme cudzie jazyky učiť spoločne: každý týždeň máme pre vás pripravenú novú súťaž s aplikáciou Lingibli.

Prvý týždeň začneme s angličtinou: traja z vás môžu vyhrať plnú verziu aplikácie Lingibli slovenčina-angličtina v hodnote 3,99 EUR. Vašou úlohou bude, vytlačiť si pripravené PDF Lingibli SK-EN a začať s aktívnym učením. Slovíčka si jednoducho nalepíte na dané predmety po miestnosti, výslovnosť a ďalšie výrazy vám aplikácia vyhľadá cez QR kód, ktorý je na každom štítku.

 

Do súťaže sa môžete zapojiť tak, že nám pošlete fotografiu, na ktorej budú odfotené slovíčka z aplikácie Lingibli. Ak však natočíte aj video, pri vyžrebovaní dostanete až dva kupóny plnej verzie v hodnote 3,99 EUR.

 

Fotografie a link na videá nám posielajte do nedele 8.4.2012 do 23:59 hod na adresu sutaz(zavináč)MojAndroid.sk. Troch výhercov vyžrebujeme na budúci týždeň v stredu 11.4.2012. Výhercov budeme kontaktovať emailom a výsledky budú oznámené aj na stránke MojAndroid.sk

 

Výhercovia

1. P. Bačík

2. R. Kotmaník

3. M. Halčák – video: vyhráva 2 kupóny

Výhercom srdečne blahoželáme.

3.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+