MojAndroid

Koľko jazykov vieš, toľkokrát si človekom. Táto veta putuje medzi ľuďmi už roky a my, samozrejme, súhlasíme. Cudzie jazyky sa na Slovensku učíme už od základnej školy, no úroveň ich poznania nie je vždy taká, akú by sme si predstavovali. Poznať aspoň jeden cudzí jazyk je v dnešnom svete nutným základom. Tak prečo sa ho nenaučiť teraz? Nepotrebujete na to žiadneho učiteľa či knihu, stačí kvalitná aplikácia, ktoré vám vysvetlí všetko, čo by ste mali vedieť. V predchádzajúcom článku sme priniesli tipy na dobré aplikácie na učenie jazykov, ktoré poznáme a používame my v redakcii, teraz je rad na vás.

Väčšina našich čitateľov sa zhoduje práve s naším výberom a veľa tipov na ďalšie aplikácie nám neprišlo. Je to dôkazom, že vytvoriť takúto komplexnú aplikáciu vôbec nie je jednoduché a v Google Play sa ich veľa nenachádza. V niektorých prípadoch vám bude na výučbu či precvičenie cudzieho jazyka stačiť len dobrý slovník.

Drops

Nejedná sa o aplikáciu, ktorá v sebe združuje výučbu viacerých cudzích jazykov. Vývojár to poňal tak, že do Obchodu Play nahral viacero podobných aplikácií, pričom každá z nich vás dokáže naučiť iný cudzí jazyk. K dispozícii je až 25 cudzích jazykov. Samotná výučba prebieha veľmi podobne, ako v prípade konkurenčných aplikácií. Pomaly vás učí gramatiku a slovíčka. Nechýba možnosť otestovať sa, nové slovíčka vám ukáže aj graficky tak, aby ste si ich lepšie zapamätali.

Verzia: 30.50
Aktuálna cena: Zdarma

Lingvist: Learn Spanish, French, German & more!

Ďalšia kvalitná aplikácia, s ktorou sa dokážete naučiť cudzí jazyk. Slovenčina, bohužiaľ, chýba, no ak ovládate aspoň jeden zo svetových jazykov, nebudete mať problém naučiť sa ďalší. Naučí vás nové slovíčka, ale nezabúda ani na gramatiku. Pravidelným používaním tejto aplikácie sa môžete celkom jednoducho a hlavne zábavne naučiť ďalší cudzí jazyk.

Verzia: 2.22.15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.22.15
Aktuálna cena: Zdarma

Lingokids

Asi najlepšia aplikácia na učenie cudzích jazykov pre deti od 2 do 6 rokov. Naučia sa tu slovíčka a základy gramatiky hravou formou. Nechýba množstvo obrázkov, zábavné videá a omnoho viac.

Verzia: 6.4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.4.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pokiaľ máte ešte nejaký tip na kvalitnú aplikáciu na výučbu cudzích jazykov, neváhajte a dajte nám vedieť v komentároch priamo pod článkom.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+