MojAndroid

Tohtoročná konferencia Google I/O, na ktorej sa stretnú developeri z celého sveta sa bude konať 25. a 26 júna už tradične v San Franciscu a chýbať nebude ani priamy prenos. Google dnes prostredníctvom oficiálneho blogu spoločnosti informoval o termíne predaja vstupeniek na konferenciu. Tieto sa začnú predávať 8. apríla v dvojdňovom okne, ktoré sa ukončí 10. apríla. Tentokrát sa však všetci potenciálni účastníci dočkajú zmien vzhľadom na obrovský záujem zo strany vývojárov.

V roku 2012 sa vstupenky na Google I/O totižto vypredali za necelých 30 minút a v minulom roku to trvalo celkom 49 minút. Vývojári tak doslova museli číhať pri počítači a dúfať, že im zostalo nejaké miesto. Tento rok sa spoločnosť Google rozhodla namiesto toho zaviesť lotériu. Vstupenky si tak budete môcť kúpiť počas celého obdobia od 8. do 10. apríla. Po ukončení potom Google náhodne osloví určitý počet žiadateľov o vstupenky, ktorí ich následne získajú.

K tomto spôsobu registrácie bol Google donútený pre veľký záujem o účasť. Bežne je udalosť určená pre približne 5500 účastníkov, pričom počet ľudí, ktorí by mali záujem prísť je niekoľko násobne viac. Vaše šance sú tak v rukách náhodného generátora čísel, no týmto spôsobom máte aspoň nejakú nádej. Pre tých, ktorí sa na udalosť nedostanú, Google zverejní prednášky prostredníctvom Youtube.

Viac informácií sa dozviete na domovskej stránke udalosti google.com/events/io.

Náš tip
Tohtoročná konferencia Google I/O sa bude konať 25. a 26 júna

Zdroj: google

27.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+