MojAndroid

Ubuntu pre mobilné zariadenia by sa už čoskoro mohol stať realitou. Konkrétne už dnes, kedy ma tím vývojárov predstaviť zatiaľ neznámu novinku. Podľa uvádzacieho textu v znení: “So close, you can almost touch it.” (Tak blízko, že sa ho skoro môžete dotknúť), to však pravdepodobne bude dotykový operačný systém Ubuntu, prispôsobený pre použitie s mobilnými zariadeniami.

Odpočítavanie do predstavenia novinky môžete nájsť priamo na oficiálnych stránkach tohto operačného systému. Momentálne ostáva do odhalenia viac ako 24 hodín a tak sa zatiaľ môžeme len domnievať, čo so sebou prinesie. Dnes vo večerných hodinách sa dozvieme, čo pre nás Ubuntu nachystal. Či to bude vlastný OS pre mobily a tablety, alebo prvé verzie dlho očakávaného Ubuntu operačného systému pre Android zatiaľ nevieme povedať. O novinkách vás budeme v čas informovať.

Zdroj: Ubuntu via endgadget

1.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+