MojAndroid

Ak využívate každý deň cestnú dopravu, tak vám určite dobre poslúži aplikácia Ubian. Tú využijete aj vtedy, ak cestujete do iného mesta a nepoznáte miestnu verejnú dopravu. Ubian totiž používateľom ponúka vyhľadávanie cestnej dopravy priamo z miesta, kde sa práve nachádzate. Stačí ak zadáte cieľ, kam sa chcete dostať a aplikácia vám hneď ukáže najvhodnejšie spoje v okolí. Okrem času odchodu vás však informuje aj o meškaní. O spojoch vo vašom okolí  sa dozviete z integrovaných Google Máp, v ktorých nájdete zastávky nielen mestskej, ale aj prímestskej dopravy, takže aplikáciu využijete aj na cestovanie medzi mestami. Celú vašu trasu si môžete poslať na e-mail, cez Bluetooth alebo uložiť do známych aplikácií ako Evernote, Skype, OneDrive, Google Disk, atď.

0cewjpfetc_9pw_cp6flfq-aplik-cia-cestuj-cim-zjednodu-ivot 0191dd46-3314-4c95-8c5b-61904f42a03a_image_3

V nastaveniach si môžete vybrať najvyššiu vzdialenosť na prestup alebo maximálny počet prestupov k vášmu cieľu. Aplikácia Ubian je dostupná zadarmo na Google Play a nenašli sme v nej žiadne reklamy, ani prémiovú platenú verziu, takže dostanete všetky funkcie.

Verzia: 1.0.26
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.26
Aktuálna cena: Zdarma
9.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+