MojAndroid

Taxi služba Uber oslavuje už rok pôsobenia na slovenskom trhu. Svoje prvé narodeniny spoločnosť oslavuje 5€ zľavou, ktorú si cez víkend môžete uplatniť formou promokódu OSLAVUJEME1ROK, ktorý zadáte pri objednávke. Zľava sa uplatní automaticky.

Uber spustil svoje služby minulý rok 13. augusta. Výhodou služby je, že vodičom sa môže stať každý, kto spĺňa niekoľko jednoduchých podmienok. Každý kandidát na vodiča služby Uber musí mať vlastné auto a musí prejsť trestnou a vodičskou kontrolou. UBER využíva služby inteligentných mobilných zariadení, z čoho benefitujú vodič aj zákazník. Vy si môžete jednoducho vybrať auto, ktoré je k vašej polohe najbližšie, pričom tesne pred jeho príjazdom sa na vašom zariadení zobrazí upozornenie s informáciou o príjazde, a tak nemusíte čakať ani vy, ani prepravca.

Náš tip
Služba Uber je dostupná už aj na Slovensku, do nedele zadarmo

20.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+