MojAndroid

Už tento štvrtok bude mať každý používateľ aplikácie Uber v Bratislave možnosť získať tradičné vianočné medovníčky a zároveň tak podporiť ľudí so zdravotným postihnutím. Medovníčky totiž s láskou napiekli práve zdravotne postihnutí ľudia. Kúpou balíčka z chránenej dielne TOP-ART v Bratislave ich tak môže podporiť každý záujemca. Uber zasa za každú takúto jazdu venuje tejto chránenej dielni 10 EUR.

Náš tip
Uber redizajnuje aplikáciu a rozširuje funkcionality

Vianoce sú obdobím, kedy viac ako počas celého roka myslíme aj na tých, ktorí musia v živote prekonať oveľa viac prekážok. Uber pozná svojich cestujúcich v Bratislave a vie, že práve oni sa vždy radi zapoja vtedy, keď môžu pomôcť iným. Preto v spolupráci s chránenou dielňou TOP-ART z Bratislavy pripravil milú predvianočnú akciu.

Vo štvrtok, 8.12. 2016 v čase od 14:00 hod. do 18:00 hod. si každý, kto bude mať záujem, bude môcť pomocou aplikácie Uber objednať auto, ktoré mu dovezie vianočné medovníčky. Cena za jeden približne 300-gramový balíček plný týchto tradičných voňavých medovníčkov bude 5 EUR. Uber navyše za každý odovzdaný balíček venuje chránenej dielni 10 EUR na jej ďalšie fungovanie. Balíčky pripravili ľudia so zdravotným postihnutím a ich kúpou má každý príležitosť vyjadriť podporu ich práci. Vo štvrtok si teda vo svojej aplikácii bude stačiť nastaviť #UBERGIVING a medovníčky spolu s malým prekvapením budú na ceste za vami.

UberGIVING je panregionálna iniciatíva, ktorá umožňuje ľuďom zo 74 miest a 33 krajín z regiónu Európy, Stredného východu a Afriky stlačením tlačidla spraviť dobrý skutok. Všetky mestá nájdete na https://www.uber.com/promo/ubergiving/cities/.

V rôznych krajinách budú mať ľudia možnosť pomôcť rôznymi spôsobmi. V niektorých mestách prostredníctvom podpory starších ľudí, či detí alebo napríklad prostredníctvom darovania oblečenia ľuďom v núdzi.

„Sme veľmi radi, že v Bratislave a súčasne aj v Prahe môžeme v tomto predvianočnom období pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú a oceniť ich snahu a šikovnosť,” hovorí Barbora Polachová, marketingová manažérka Uber ČR a SR. „Medovníčky tak urobia radosť niekoľkokrát a používatelia aplikácie spoločne s Uberom podporia ďalšiu dobrú vec,” dodala B. Polachová. Vďaka technológii môže Uber robiť úžasné veci, napríklad aj darovanie sa stáva tak jednoduché a dostupné ako sa len dá. Technológia tiež Uber umožňuje spojiť  lokálne charitatívne iniciatívy, ktoré potrebujú podporu s ľuďmi, ktorí by chceli pomôcť.

„Máme radosť z toho, že nás Uber oslovil na spoluprácu. Napriek tomu, že fungujeme ako chránená dielňa, sme totiž stále existenčne závislí práve na spolupráci s konkrétnymi ľuďmi, ktorí majú dobré srdce a sú ochotní pomáhať druhým. Práve a jedine vďaka nim máme možnosť nadobudnúť pocit, že to čo robíme, je istým spôsobom výnimočné a vie priniesť radosť a spokojnosť obom stranám,” hovorí Silvia Krkošková, zakladateľka chránenej dielne TOP-ART.

„Každá naša podobná aktivita je prispôsobená pre potreby mesta a vďaka partnerstvu s miestnymi charitatívnymi organizáciami chceme dosiahnuť čo najväčší dosah kampaní. Očakávame, že o službu UberGIVING v Bratislave bude veľký záujem, avšak naše možnosti sú limitované, preto prosíme všetkých záujemcov o pochopenie a trpezlivosť,“ dodala Barbora Polachová.

Ak by ste mali záujem podporiť chránenú dielňu TOP-ART, môžete použiť číslo účtu: 2620024272/1100. Viac informácií získate na www.uber.com, alebo na www.topart.sk

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

7.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+