MojAndroid

Japonská spoločnosť Sony je na trhu bluetooth slúchadiel veľmi aktívna a pravidelne vydáva nové modely. Najnovší prírastok v podobe TWS slúchadiel Sony WF-C700N podľa portálu GSMArena bude lákať na kompaktné rozmery nabíjacieho puzdra a podporu špičkových technológií.

Kompaktné rozmery a podpora aktívneho potlačenia hluku

Tvar slúchadiel Sony WF-C700N by mal zodpovedať ľudskému uchu, s ergonomickým dizajnom na stabilnejšie usadenie. Ich hmotnosť je 4,6 gramov a ovládaniu slúžia fyzické tlačidlá. Nabíjacie puzdro valcovitého tvaru je zase kompaktné a jednoducho sa prenáša vo vrecku, takže si slúchadlá môžete vziať kamkoľvek so sebou. Puzdro má geometricky vzorovanú textúru, takže na okolie pôsobí prémiovým dojmom.

Sony WF-C700N
Balenie slúchadiel | Zdroj: GSMArena.com

O zvukový výstup sa starajú 5-milimetrové meniče, čo nie je síce veľa, ale v spojení so špičkovými technológiami by mali slúchadlá poskytnúť kvalitný zvuk. Okrem technológie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) a 360 Reality Audio na vylepšenie zvuku je k dispozícii obľúbená funkcia aktívneho potlačenia hluku (ANC). Ruka v ruke je tu s ňou aj technológia Ambient Sound, ktorá  zase inteligentne sprístupňuje zvuky z okolia.

Celkovou výdržou už dnes slúchadlá Sony WF-C700N neoslnia

Nechýba ani podpora funkcie Multipoint, ktorá umožňuje slúchadlá spárovať s dvomi zariadeniami cez Bluetooth 5.2 súčasne. Samozrejmosťou je podpora SBC a AAC kódekov. Rozpaky môže vyvolávať výdrž zariadenia. Samotné slúchadlá ponúknu výdrž 7,5 hodiny na jedno nabitie s aktívnym potlačením hluku (ANC), čo je výborná hodnota. Bohužiaľ nabíjacie púzdro dodá len ďalších 7,5 hodiny, takže celková výdrž je iba 15 hodín.

Pri deaktivovanej funkcii aktívneho potlačenia hluku (ANC) sa dostanete na 10 hodín nepretržitého počúvania hudby a ďalších 10 hodín s nabíjacím puzdrom. Celkovo tak ide o 20 hodín počúvania hudby.. TWS slúchadlá Sony WF-C700N budú v predaji od apríla v čiernej, bielej, levanduľovej a šalviovo zelenej farbe za cenu približne 119 eur.

Náš tip
Motorola moto g power 5G oficiálne: 120 Hz displej, 5G a dlhá výdrž batérie
7.4.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+