MojAndroid

Twitter je ďalšou Android aplikáciou, ktorá dostáva tmavý režim. Nazval ho naozaj originálne – Lights Out. Aplikácia doteraz ponúkala tmavý režim, ktorý sa automaticky prepínal podľa toho, či je deň alebo noc. Teraz prichádza kompletne tmavý režim, ktorý môžete mať aktivovaný neustále.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Android až nakoniec

Vo webovom rozhraní Twitteru je funkcia Lights Out dostupná už dlhšie. Rovnako je tomu aj v prípade operačného systému iOS. Android tak nasledoval ako posledný.

Ak chcete tmavý režim využívať, uistite sa, že máte najnovšiu verziu aplikácie – 8.18.0. 9to5google informuje o tom, že ani to zatiaľ nemusí stačiť. Po aktualizácii budete musieť aplikáciu natvrdo vypnúť a vymazať cache. Následne by to malo fungovať.

Taktiež by mala pribudnúť podpora natívneho tmavého režimu v Androide 10. To znamená, že režim sa mení automaticky v závislosti od toho, ako to máte nastavené v systéme.

Náš tip
Dark Mode: TOP Android aplikácie s tmavým režimom. Pribudli ďalšie

23.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+