MojAndroid

Aplikácia Twitter sa v posledných dňoch pasuje s rozhodnutiami známeho miliardára Elona Muska. Majiteľ spoločnosti Tesla totiž prišiel s návrhom, že celú platformu Twitter odkúpi. Aj napriek týmto komplikáciám sa vývojári nezastavujú a prichádzajú s novou užitočnou funkciou. Portál TheVerge zverejnil bližšie informácie ohľadom novej funkcie.

Čo prinesie nová funkcia na platformu Twitter?

Spoločnosť Twitter sa aj na svojom vlastnom profile už pochválila novinkou, ktorá umožní používateľom vkladanie GIF súborov, obrázkov a videí do jedného príspevku. O tejto funkcii špekuloval aj inžinier Alessandro Paluzzi už počas apríla 2022. Doposiaľ sa totiž dali do jedného príspevku vkladať len médiá rovnakého typu.

Twitter
Zdroj: Miroslav Schwamberg

K používaniu novinky nie je potrebný žiadny zložitý návod. Všetko bude fungovať podobne, ako doteraz. Pri vkladaní príspevku stačí ťuknúť na ikonku fotografie (médiá) a okamžite môžete vyberať všetky druhy médií. Vložené súbory sa automaticky zoraďujú podľa ich počtu do mriežky. Na príspevkoch vlastného profilu spoločnosti môžete vidieť, ako novinka funguje a zoraďuje jednotlivé médiá v príspevkoch.

Podľa zverejnených informácií je novinka prispôsobená pre operačný systém Android a samozrejme aj iOS. Používatelia produktov značky Apple pred nedávnom získali aktualizáciu aplikácie, ktorá umožňuje sledovať videá na celej obrazovke a podporuje aj sledovanie živých vysielaní. Vývojári sociálnej platformy neustále pracujú na vylepšovaní jej vylepšovaní a pevne veríme, že aj po rozhodnutí Elona Muska bude táto známa platforma aj naďalej napredovať a skvalitňovať svoje služby.

X
X
Developer: X Corp.
Price: Free
  • X Screenshot
  • X Screenshot
  • X Screenshot
  • X Screenshot
  • X Screenshot

Náš tip
Pixel Watch a Pixel Buds Pro k predobjednávkam nových Pixelov úplne zadarmo?

7.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+