MojAndroid

Mobilná aplikácia Twitter prešla v poslednej dobe veľkými zmenami. Už ide o aplikáciu, ktorá konkuruje tým najlepším na trhu a pre väčšinu používateľov ponúka dostatok funkcií a komfortu. Poteší ale aj fakt, že sociálna sieť aj naďalej pracuje na zdokonaľovaní aplikácie. Twitter teraz do svojej mobilnej aplikácie pre Android prináša zaujímavú novinku, ktorá uľahčí najmä používanie v noci.

Vďaka novej funkcii je možné prepnúť vzhľad prostredia z bieleho na tmavé. Takéto zobrazenie je v noci oveľa príjemnejšie pre oči a umožní vám pracovať so sociálnou sieťou aj pri úplnej tme. Samozrejme, ani toto riešenie nie je ideálne, no je to lepšie ako nič. Ak budete chcieť novinku vyskúšať, budete si na ňu musieť počkať. Aktualizácia je uvoľňovaná postupne a my sme ju ešte neobdržali, takže to zrejme ešte chvíľu potrvá.

Zdroj: The Verge

27.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+