MojAndroid

Je zrejmé, že rast sociálnej siete Twitter nie je ani zďaleka na takej úrovni, ako by predstavitelia spoločnosti dúfali. Aj preto sa začali objavovať informácie o tom, že sociálna sieť odstráni jednu zo svojich kritických vlastností, ktorou je 140-znakové obmedzenie pre príspevky. To by znamenalo obrovskú zmenu v používaní sociálnej siete a množstvo nových možností, ale aj rizík, ktoré by takáto novinka priniesla. CEO Twitteru Jack Dorsey ale teraz všetky takéto dohady vyvrátil.

Sociálna sieť v súčasnosti oslavuje svoje desiate narodeniny a posledné roky boli pre ňu veľmi ťažké. Teraz sa ale začali v spoločnosti hýbať veci a okrem iného začala sieť expandovať aj do ďalších oblastí. Pozitívnym krokom je určite aj preklad sociálnej siete do slovenčiny a mnohé ďalšie novinky, ktoré sa na sieti objavili. Ak ste dúfali v to, že sa zvýšenie počtu znakov pre príspevky stane realitou, zrejme vás musíme sklamať. Dajte nám ale vedieť v diskusii, či aj vy využívate túto sociálnu sieť a či by ste radi videli na sieti novinku, ktorú teraz Jack Dorsey poprel.

Zdroj: TODAY via Phandroid

19.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+