MojAndroid

Používate Twitter? Tak by ste mali zamieriť do obchodu Play, kde vás čaká aktualizácia tohto titulu. Tá okrem iného prináša tak dlho očakávanú zmenu dizajnu. Twitter konečne pochopil ako majú vyzerať Android aplikácie, a tak svoj mobilný titul navliekol do Material dizajnu. Musíme sa priznať, že nová verzia aplikácie Twitter vyzerá naozaj k svetu! Za novým dizajnom aplikácie stojí Joaquim Vergès, autor aplikácie Falcon Pro, ktorého minulé leto zamestnal Twitter.

twitter-novy-dizajn

Veľkou novinkou je okrem dizajnu aj hamburger menu, ktoré otvoríte potiahnutím z ľavej strany obrazovky. Aplikácia je rozdelená na 4 kategórie tak, ako ste na to boli zvyknutí a medzi jednotlivými kartami prepínate pohybom prstu do strán. Na vytvorenie nového Tweetu odteraz budete používať plávajúce tlačidlo vpravo dole. Lepšie ako stokrát čítať je raz vidieť, a tak aj vy zamierte do obchodu Play (napríklad pomocou odkazu nižšie) a nový Twitter si nainštalujte aj do svojho zariadenia. V komentároch nám píšte, či sa vám táto zmena k modernejšiemu dizajnu páči.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

8.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+