MojAndroid

Známa microblogovacia sieť Twitter testuje významné zmeny dizajnu profilových stránok používateľov, ktoré sa v novej verzii podobajú viac na Facebook alebo Google+. Informuje o tom renomovaný portál Mashable.

TwitterLayout1

Ako vidíte na obrázku, profilová fotka a informácie o používateľovi sú tentokrát umiestnené vľavo a v hornej časti je veľký priestor pre titulnú fotografiu. Pod fotografiou je umiestnený počet zverejnených tweetov, fotografii a tiež aj odberateľov alebo vašich fanúšikov. Časová os je taktiež zmenená a namiesto vertikálneho listu ponúka obsah rozmiestnený aj horizontálne, pričom je možné pozorovať väčšie zameranie ne fotografie.

Nove zmeny sa automaticky prejavili len obmedzenej skupine ľudí, čo je pre Twitter povestné pri testovaní nových funkcií alebo dizajnu. V tejto chvíli sa momentálne nevie, kedy sa testovanie rozšíri a eventuálne sprístupní pre všetkých používateľov. Zaujímavosťou je, že len pred nedávnom prešiel Twitter globálne na nový vzhľad domovskej stránky používateľov a v tejto chvíli už testuje ďalšie rozloženie.

Zdroj: Mashable 

12.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+