MojAndroid

Vývojári Twitter aplikácie mali iste predvčerom dlhú noc, po vydaní nepodarenej aplikácie pre platformu Android.  Máme pre vás detaily o tomto malom príbehu o chybe a náprave prichádzajúcej v posledných hodinách. Informoval o tom portál Android Police.

Stalo sa to iba tri dni do zadu. Davy používateľov začali hlásiť problémy s najnovšou verziou Twitteru (8.28). Aplikácia im padala okamžite po spustení. Kvôli zapnutým automatickým aktualizáciám mnohými používateľmi sa chyba šírila vysokým tempom.

Twitter začal okamžite pracovať na náprave a po niekoľkých hodinách intenzívneho hľadania a riešenia problému, chybu napravil. Twitter je aktuálne dostupný vo verzii 8.28.2 a plne funkčný.

Ako vypnúť automatické aktualizácie?

Jednoduchým riešením ako predísť tomuto problému, bolo vypnutie automatických aktualizácií. Prvým krokom v tomto prípade je otvorenie aplikácie Google Play. Následne zadáte do vyhľadávania „Twitter“ a po nájdení rozkliknete kartu tejto aplikácie. V pravom hornom rohu sa nachádzajú tri bodky, po kliknutí na ne, sa Vám zobrazia tri možnosti, pričom posledná je voľba automatických aktualizácií.

My v redakcii pevne veríme, že daná situácia nebude viac opakovať. Ak ste si náhodou práve skúsili zapnúť Twitter a nejde to, odporúčame zájsť Obchodu Play a stiahnuť si poslednú aktualizáciu aplikácie. Aplikáciu tiež môžete stiahnuť prostredníctvom widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
24.1.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+