MojAndroid

Mobilná aplikácia populárnej micro blogovacej siete Twitter je pre Android dostupná už dlhý čas, no doposiaľ nebola optimalizovaná pre tablety s Androidom. Twitter však informoval o novej verzii, ktorá túto funkcionalitu prináša. Aplikácia je však obmedzená len pre Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), pričom onedlho sa pridajú ďalšie Samsung zariadenia. Ostatné tablety získajú podporu do konca roka.

Twitter android tablet

Aplikácia ponúka rozloženie prostredia na dve časti pri horizontálnej polohe, kde v ľavej časti je zobrazený timeline a v pravej sú expandované správy, trendy, konverzácie alebo iný obsah. Takýmto spôsobom môžete odpisovať na príspevky bez toho, aby ste stratili svoju polohu v streame. Aplikácia tiež podporuje spustenie Twittru a inej aplikácie súčasne, čo je nazvané Multi-screen view. Môžete napríklad prezerať internetové stránky a zároveň produkovať obsah na Twittri. Okrem toho je dostupný aj nový widget a nástroj na kreslenie.

Multi_Screen_View crown

Zdroj: twitter

11.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+