MojAndroid

Sociálna sieť Twitter dnes podľa očakávania predstavila novinku, ktorá poteší mnohých používateľov. Odteraz totiž nebude platiť 140-znakové obmedzenie pre príspevky s videami, fotkami, GIF animáciami, anketami či citátmi. Tento obsah už nebude zaberať miesto vo vašom príspevku a vy tak budete môcť naplno prejaviť svoj názor spolu s pridaným mediálnym obsahom.

Okrem toho sa zmenil aj spôsob, akým služba sprostredkúva tzv. Mentions. Označenie iného používateľa na začiatku správy už nezaberie miesto v 140 znakoch a správu s označením ukáže v zozname s novinkami aj vtedy, ak používateľ nesleduje oboch zainteresovaných používateľov. Novú funkciu môžete vidieť v oficiálnych aplikáciách Twitter, kde sa meno používateľa, ktorému odpovedáte, zobrazí v hlavičke príspevku. Aj kvôli týmto novinkám sa teraz môže stať, že v niektorých aplikáciách sa obsah nebude zobrazovať správne, a tak budete musieť počkať na aktualizáciu. Novinky na sieti sú uvoľňované postupne, takže ak ich ešte nevidíte, nezúfajte, už čoskoro sa to určite zmení.

Zdroj: Twitter via engadget

20.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+