MojAndroid

Pred niekoľkými rokmi získali členovia Amazon Prime ako súčasť predplateného balíčka aj Twitch Prime. Ten zahŕňal mnoho benefitov, ako žiadne reklamy, menu vo vybraných hrách, možnosť zvoliť hru zadarmo na každý mesiac. Ďalšou z výhod Twitch Prime bol aj mesačný kredit, ktorý používateľ mohol venovať svojmu obľúbenému streamerovali a týmto činom ho podporiť.

Jedine používatelia Twitch Turbo budú mať ad-free sledovanie

Twitch však urobil zásadnú zmenu na jednej z výhod balíka Twich Prime. Počnúc 14. septembrom nebudú mať možnosť členovia Twitch Prime sledovať  bez reklám. Jediní, kto túto možnosť bude môcť využiť, budú členovia Twitch Turbo, platiaci za tento balík 8.99 dolárov mesačne.

Chceme, aby Twitch zostal miestom, kde si každý môže vychutnať jedinečnú zábavu a reklamy nám umožňujú pokračovať v tom, aby Twitch bol najlepším miestom aj pre tvorcov pri budovaní svojich komunít a zarábaní peňazí. – tvrdí hovorca Twitchu.

Práve reklama je to, čo vynáša paniaze a existuje mnoho Prime členov, ktorým by sa mala zobrazovať (aby viac podporovali tvorcov). Používatelia si však budú môcť vybrať jeden kanál, ktorý budú môcť aj naďalej sledovať bez reklám (ale len vtedy, ak to bude mať daný kanál povolené).

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
22.8.2018
Zdroj: gsmarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+