MojAndroid

Meno Tony Fadell sa momentálne v Googli skloňuje všetkými pádmi. Talentovaný inžinier sa totiž stal šéfom vývoja hardvéru v jednej z najväčších spoločností sveta, čo so sebou prináša samozrejme mnohé otázky o tom, ako sa zmenia výrobky s Google logom na tele. Tony je okrem iného aj zakladateľom spoločnosti Nest, ktorú Google len prednedávnom odkúpil a v jeho životopise svieti v položke zamestnávateľov aj Apple. Pre nich totiž pred mnohými rokmi vymyslel prvý iPod.

Tony-Fadell-iPod-Nest-kalemm.com_

Dnes je Tony Fadell šéfom hardvéru v Googli a ten sa mu snaží uľahčiť cestu ako sa to len dá. Okrem toho, že Tony navrhol drahý Chromebook Pixel a Chromecast, teraz pracuje na ďalšom projekte, ktorého detaily nie sú známe. Vieme však, že Sundar Pichai, vedúci oddelenia Androidu, Chrome a Google aplikácií, zrušil všetky prebiehajúce hardvérové iniciatívy v tíme Androidu, aby Tonymu dovolil realizovať jeho idey. Aký je váš tip? Navrhne Tony Fadell nové Nexus zariadenie, okuliare Google Glass alebo úplne novú vychytávku, ktorá vzíde zo spolupráce spoloočností Nest a Dropcam?

Zdroj: AndroidAuthority

24.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+