MojAndroid

Medzi obľúbené aplikácie patrí jedna z najúspešnejších slovenských aplikácií – TV Program – prinášajúca používateľom program desiatok televíznych staníc a kanálov. Na konci januára sme sa dočkali menšej aktualizácie, ktorá priniesla vylepšenia v používateľskom rozhraní a opravu niekoľkých chýb. Navyše aplikácia má pokročilé funkcie, ktoré dokážu používateľovi pomôcť pri rozhodovaní sa o čase strávenom pri televíznej obrazovke.

Tiviko TV program poskytuje podrobný, aktuálny program o dianí na televíznej obrazovke, môžete si nastaviť pripomienku a časovač, pozrieť si jednotlivé filmy vo filmových databázach, porovnať vysielanie jednotlivých televízii na časovej osi. Celú aplikáciu si môžete prispôsobiť vašim požiadavkám.

V redakcii MôjAndroid.sk sme oslovili vývojára tejto aplikácie a prinášame vám krátky rozhovor s Danielom Novákom:

MojAndroid.sk: Ako sa tvoja aplikácia posunula od svojho vzniku? Darí sa jej?
Daniel Novák (DN): Počet používateľov rastie nepretržite a stále si drží dobré hodnotenie. Pribudlo veľa nových staníc (momentálne to už je vo vsetkých kombináciách viac ako 700).

MojAndroid.sk: Daniel, prezraď nám prečo si zmenil nazov aplikácie TV program na Tiviko?
DN: Názov je zmenený, aby mal program unikátny názov, na základe ktorého sa dá nájsť aj na webe a iných platformách.

MojAndroid.sk: Znamená to, že sa snažíš z nej spraviť medzinárodnú aplikáciu. Ako je uspešná v zahraničí?
DN: Od 1.1.2012 je dostupná aj v iných EU štátoch – program je dostupný pre Nemecko, Anglicko, Taliansko, Francúzsko, Švédsko, Poľsko. Momentálne sa mu hlavne darí v Nemecku. Práve sa to snažim trochu spropagovať v ostatných štátoch.

MojAndroid.sk: Aké sú tvoje ďalšie plány s aplikáciou?
DN: Rozšíriť zobrazované dáta o ďalšie údaje – rok, režisér, možno foto… A menšie funkcie zlepšenia, ako opakované notifikácie pre seriály.

Ako sa vám páčia nové zmeny a funkcie v aplikácií. Čo by ste privítali v najbližšej aktualizácií? Pošlite Danielovi pár tipov ako vylepšiť aplikáciu v komentároch pod článkom.

 

TV Program – Televizni program
RMPROGRESCZ
Verzia 1.84 (31. 1. 2012)
Veľkosť 2,2 MB
1.5+

Zadarmo

 

22.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+